Вікна

Дерев’яні вікна – чудова деталь в інтер’єрі будь-якого будинку. Справді, існує цілий ряд переваг на користь вікон з дерева. Багата волокниста та органічна текстура твердих порід дерев дозволяє виготовити ексклюзивні і неповторні вироби, які стануть «родзинкою» у Вашому інтер’єрі. Обравши вікна Львів з дерева Ви отримаєте красиві, міцні, та довговічні вироби, які позбавлять Вас клопотів на довгі роки.

Завдяки спеціальній технології виготовлення дерев’яні вікна не потребують особливого догляду та ремонту. Сьогодні вікна Львів з дерева виготовляють по технології, котра багато в чому схожа з пластиковими системами. Проте, різниця у тому, що якість віконних блоків з дерева суттєво краща не лише в питаннях надійності, але й у екологічному плані.

Деревина – традиційний будівельний матеріал, який пройшов перевірку часом. Натуральна деревина дихає, поволі пропускаючи повітря через мікропори, а це, у свою чергу, створює природну вентиляцію, навіть, при закритих вікнах і запобігає утворенню конденсату.

Євровікна ТзОВ „Мазур” виготовляють з трьохшарового клеєного брусу. Саме клеєний брус надає конструкції міцності та захищає від викривлення, гарантує стійкість до погодних умов, має високу щільність і довговічність. Дошки, які використовують для виробництва клеєного брусу, проходять складні етапи сушки, видалення сучків, смоляних кишень та тріщин, лише після цього відбувається зрощування готової дошки в брус. Різний напрямок волокон і вологостійкість дозволяють суттєво підвищити міцність та перешкодити деформації віконного блоку при перепадах температури. Міцність виробів з клеєного брусу на 60% більша від міцності аналогічних виробів з масиву дерева. Для виготовлення сучасних дерев’яних склопакетів використовують деревину дуба, сосни тощо. Зокрема, сосна володіє високими теплоізоляційними якостями, завдяки чому виробники вікон досить часто використовують саме цю породу дерева.

Ще одна перевага таких вікон – це відмінна звуко- та теплоізоляція. Герметичні склопакети дають змогу заощадити кількість використаної теплової енергії до 50%.

Дерев’яні вікна – екологічно безпечні, оскільки уся деревина проходить відповідну перевірку та відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Окрім цього, євровікна ТзОВ „Мазур” витримують перепади температури від -50°C до +50°C, не виділяючи при цьому токсичних речовин. Виготовляючи вікна Львів ми використовуємо фарби на водяній основі, котрі надовго зберігають відтінки та не вицвітають під впливом ультрафіолетового проміння.

 

Обираючи дерев’яні вікна Ви можете замовити як стандартні форми, так і непередбачувані дизайнерські рішення. Наші спеціалісти зроблять попередні заміри та підготують детальну цінову пропозицію. Придбавши вікна Львів з натурального дерева Ви створите затишок і комфорт у своїй оселі.

 

(032) 291 29 51

м. Львів, вул. Шевченка, 323