Сходи

Збудувавши кількаповерховий будинок чи придбавши дворівневу квартиру перед власником помешкання постає нове завдання – створити естетичну довершеність інтер'єру, подбавши, в той самий час, про безпеку пересування по сходах. Функціональні, конструктивно-просторові та естетичні дерев'яні сходи Львів створять затишок і нададуть неповторного шарму Вашій оселі.

У нашій компанії Ви можете придбати ексклюзивні сходи Львів виготовлені за сучасними технологіями в усіх можливих дизайнерських рішеннях: класика, модерн, хай-тек, кантрі, етно, вінтаж тощо. Стиль і дизайн сходових конструкцій, зазвичай, визначається оформленням основних елементів – балясин, поручнів і сходинок.

Сходи з дерева поділяють на дві групи: маршові та гвинтові. Маршові сходи – найбільш розповсюджена конструкція, котра найкраще враховує зручність під час підйому або спуску. Зазвичай, сходовий марш складається з п'яти-десяти щаблів, якщо ж конструкція сходів занадто довга, то встановлюють проміжні майданчики. За конструкцією розрізняють сходи на косоурах або тятивах – похилих несучих балках, що проходять по усій довжині маршів. Якщо кількість щаблів більша, ніж десять, сходовий марш розділяють на дві частини проміжним майданчиком. Такі сходи називають поворотними. Перевага поворотних сходів полягає у тому, що при одній і тій самій висоті щаблів вони займають значно меншу площу.

Сучасні тенденції у деревообробній промисловості дозволяють створювати інтер'єри з неоднозначними дизайнерськими рішеннями, котрі зроблять Ваше помешкання неповторним та оригінальним. При виготовленні сходових маршів традиційно використовують різні породи дерев, ковані деталі, камінь, кераміку, скло та інкрустацію. Волокна деревини легко піддаються обробці, а тому сходам можна надати будь-яку форму, фактуру, колір та блиск.

Особливу увагу слід приділити якості деревини – щоб уникнути скрипу, кожну дерев'яну сходинку склеюють з кількох брусків, а щоб не виникла деформація, сходи збирають за спеціальною технологією та обробляють захисними речовинами. Деревина, яку використовують для виготовлення сходових маршів проходить обробку в сушильних камерах та зберігається у відповідних температурних умовах. Традиційно сходи Львів виготовляють з деревини хвойних та цінних порід дерев.

 

Сходи Львів виготовлені з натуральної деревини довговічні та красиві, вони можуть стати окрасою будь-якого приміщення. Дерев'яні сходи Львів від компанії «Мазур» дозволять створити у Вашому помешканні затишок, комфорт і хороший настрій на довгі роки.

 

(032) 291 29 51

м. Львів, вул. Шевченка, 323