Кухні

Меблі з натурального дерева завжди вважались вишуканим елементом інтер'єру та вказували на високий соціальний статус господарів дому. Компанія ТзОВ «Мазур» виготовляє широкий модельний ряд меблів з натуральної деревини. Особливої уваги заслуговує ексклюзивна кухня Львів виготовлена за індивідуальним замовленням з рідкісних порід дерев. Кухня Львів з дерева створить неповторну атмосферу та індивідуальний стиль у Вашому домі.

Деревина на відміну від ДСП, МДФ, пластику чи металу набагато краще впливає на фізичний та емоційний стан людини. Дуб, бук, ясень – усі ці породи дерев дозволяють створювати справжні твори мистецтва, наприклад, різьблені фасади, декоративні оздоби тощо. Особливої уваги заслуговують кухні з дерева у ретро стилі з елементами ручної роботи – на деревину (зазвичай дуб) наносять хімічну речовину, що дозволяє отримати в кінцевому результаті ексклюзивні вироби у вінтажному стилі.

Кожна господиня мріє про практичну, зручну та естетично довершену кухню. Для цього необхідно у деталях продумати дизайн і планування меблевих модулів. Перед тим, як обрати той чи інший дизайн меблів, варто поставити перед собою дві цілі – краса і функціональність. Також слід визначити місце для розташування побутової техніки і сантехнічних вузлів. Далі необхідно продумати планування кухні – кухня в одну лінію, кутова, П-подібна, «острів» чи «півострів».

Останньою новинкою моди на ринку меблевої промисловості вважається кухня-студія. Поєднання кухні та вітальні популярне і практичне дизайнерське рішення, яке успішно використовують як у малих, так і у великих приміщеннях. Кухня-студія володіє багатьма перевагами: суттєве розширення простору, зручність організації домашніх заходів, вільне просування по квартирі, покращена вентиляція та можливість спілкуватись з сім’єю, навіть, під час приготування їжі.

Меблі з масиву дерева можуть бути виготовлені у будь-якому стилі – можливість обробки матеріалу дає повну свободу дизайнеру. Використання екологічно чистої сировини, нові та перевірені часом дизайнерські рішення дозволяють створювати неперевершені інтер’єри. Кухня Львів з натуральної деревини з використанням фурнітури і підйомних механізмів провідних світових виробників – це чудове капіталовкладення. Ми гарантуємо усім нашим клієнтам найвищу якість та індивідуальний підхід. Кухня Львів на замовлення від ТзОВ «Мазур» зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.  

 

(032) 291 29 51

м. Львів, вул. Шевченка, 323