Двері 

Сьогодні, попри великий вибір матеріалів для виготовлення вхідних дверей, все більшої і більшої популярності знову набувають двері Львів з натурального дерева, основними перевагами котрих є екологічна безпека, довговічність, краса та вишуканий стиль. Двері Львів можна поділити на три основні типи конструкцій: двері з масиву, двері з меблевого щита з утеплювачем або з вмонтованими металевими листами.

Ринок міжкімнатних дверей теж пропонує широкий вибір виробів з натуральних матеріалів. Якісні двері міжкімнатні, зазвичай, виготовляють з цільного масиву. Такі двері вказують на високий соціальний статус власника, довговічність, володіють чудовою звукоізоляцією та екологічністю. Також високою популярністю користуються двері міжкімнатні з клеєного брусу, вони значно дешевші, проте, не поступаються якістю виробам з масиву. Ламіновані або шпоновані двері з сотовим наповненням – чудовий варіант для економ класу.

Якість дверей, у великій мірі, залежить від якості сировини та дотримання вимог під час технологічного процесу. Перед використанням деревинна повинна пройти тривале просушування, оскільки використання сирого або вологого матеріалу призводить до виникнення тріщин і деформації. Окрім цього, надійність дверей залежить від технології склеювання масиву – якості самого клею, правильно обраної температури і тиску.

Найбільш привабливими були і залишаються двері виготовлені з дуба. Цей матеріал не лише привабливий, але й довговічний, володіє чудовою звукоізоляцією, має благородну фактуру, адаптований до місцевих кліматичних умов легко обробляється та тонується. Дубові двері можуть бути виготовлені як у класичному рішенні, так і в будь-якому іншому стилі.

Великої популярності, за рахунок відносно невисокої вартості матеріалу, набули двері з масиву сосни. Двері Львів, виготовлені з масиву благородних порід, приміром, червоного дерева, сьогодні стали обовязковим елементом інтерєру елітного будинку. Такі, двері міжкімнатні, як правило, представлені у стилі, котрий поєднує у собі класичний дизайн та природну красу натурального дерева. Двері ручної роботи часто доповнюють вітражним склом.

 

Наша компанія виготовляє двері міжкімнатні та вхідні двері Львів дотримуючись усіх сучасних технологій, а це, у свою чергу, збільшує термін експлуатації виробів і гарантує власникам помешкання не лише красу та затишок, а й безпеку на довгі роки.

 

Кухні

Меблі з натурального дерева завжди вважались вишуканим елементом інтер'єру та вказували на високий соціальний статус господарів дому. Компанія ТзОВ «Мазур» виготовляє широкий модельний ряд меблів з натуральної деревини. Особливої уваги заслуговує ексклюзивна кухня Львів виготовлена за індивідуальним замовленням з рідкісних порід дерев. Кухня Львів з дерева створить неповторну атмосферу та індивідуальний стиль у Вашому домі.

Деревина на відміну від ДСП, МДФ, пластику чи металу набагато краще впливає на фізичний та емоційний стан людини. Дуб, бук, ясень – усі ці породи дерев дозволяють створювати справжні твори мистецтва, наприклад, різьблені фасади, декоративні оздоби тощо. Особливої уваги заслуговують кухні з дерева у ретро стилі з елементами ручної роботи – на деревину (зазвичай дуб) наносять хімічну речовину, що дозволяє отримати в кінцевому результаті ексклюзивні вироби у вінтажному стилі.

Кожна господиня мріє про практичну, зручну та естетично довершену кухню. Для цього необхідно у деталях продумати дизайн і планування меблевих модулів. Перед тим, як обрати той чи інший дизайн меблів, варто поставити перед собою дві цілі – краса і функціональність. Також слід визначити місце для розташування побутової техніки і сантехнічних вузлів. Далі необхідно продумати планування кухні – кухня в одну лінію, кутова, П-подібна, «острів» чи «півострів».

Останньою новинкою моди на ринку меблевої промисловості вважається кухня-студія. Поєднання кухні та вітальні популярне і практичне дизайнерське рішення, яке успішно використовують як у малих, так і у великих приміщеннях. Кухня-студія володіє багатьма перевагами: суттєве розширення простору, зручність організації домашніх заходів, вільне просування по квартирі, покращена вентиляція та можливість спілкуватись з сім’єю, навіть, під час приготування їжі.

Меблі з масиву дерева можуть бути виготовлені у будь-якому стилі – можливість обробки матеріалу дає повну свободу дизайнеру. Використання екологічно чистої сировини, нові та перевірені часом дизайнерські рішення дозволяють створювати неперевершені інтер’єри. Кухня Львів з натуральної деревини з використанням фурнітури і підйомних механізмів провідних світових виробників – це чудове капіталовкладення. Ми гарантуємо усім нашим клієнтам найвищу якість та індивідуальний підхід. Кухня Львів на замовлення від ТзОВ «Мазур» зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.  

 

(032) 291 29 51

Lemberg, Shevchenka str, 323